Vietnam, Laos, Kambodža - VietnamTravel

 

 

Vietnam, Laos, Kambodža.

PROJEKT !!!

Říjen, Listopad 2019

21 dní

 

 

animace 1

 

 

Co Vás čeká.

 

Podařilo se nám předběžně vyjednat povolení pro jedno auto (usiluji o druhé) na přejezd hranice do Laosu a vjezd zpět do Vietnamu z Kambodži !!!

Moje představa je taková, že bychom v období 30 dnů (na takovou dobu by povolení bylo vystaveno) projeli odlehlými oblastmi tři země.

S vysokou pravděpodobností by se jednalo o velmi dobrodružný způsob tripu, a to hlavně z důvodu všemožných povolení a byrokracie jako takové. Ostatně o tom by mohli vyprávět mnozí neúspěšní žadatele, včetně žlutých trabantů, kterým se údajně podobná cesta právě díky výše popsaným problémům nepodařila uskutečnit.

Má to však celé určitá omezení.

Vyjma výše popsaného, např. také to, že přejet hranice může pouze majitel vozidla (a všichni dobře víme, jak je to ve Vietnamu s vlastnictvím u cizích státních příslušníků). Vlastníkem obou aut je moje žena, která sice může sedět na hranicích za volantem, ovšem pouze jednoho z nich... Huong  by zároveň obstarávala nezbytné věci k úspěšné expedici. Přesněji řečeno jídlo, případnou administrativu s úřady atd. Druhé auto je prozatím v tomto směru otázkou. A mnohá další úskalí, které je nyní zbytečně rozpitvávat, a nechal bych je proto až na osobní komunikaci s případnými zájemci.

Na základě toho, že sebou musíme vézt potraviny, benzín, léky, náhradní díly, nářadí, stany, vyprošťovací pomocníky (sekyry, pilu...) a mnohé další nezbytnosti, bude prostor v autech značně omezený. V neposlední řadě je na zvážení nabídka od VTV ohledně natáčení dokumentu, což by znamenalo jednoho člena posádky více (kameraman), ale zároveň také možné rozmělnění nákladů...

Díky všem zmíněným faktům, se dostáváme při dvou autech na max. 3 volná místa.

 

Tak co dobrodruzi, kdo z Vás by s námi do tohoto unikátního projektu měl chuť jít ??? :)

 

Více osobně - kontaktní formulář