VietnamTravel - Fotomomenty

Jeden z mnoha sesuvů, se kterými jsme měli v posledních třech týdnech tu čest... Tady byla velká výhoda přítomnost bagrů. Jinde to bylo trochu horší... :)

Tohle torzo jsem včera podvečer našel kousek nad námi v džungli! Tohle fakt není dobrý... :(

S posledními klienty se byl poměrně krátce - 5 dnů. Nicméně bylo to moc fajn, a navíc byli akrobati...!!! :)

Před pár dny jsem dával fotku mého rozebraného dronu, a dneska jsem u nás na zahradě udělal první test po upgrate. A naštěstí všechno funguje jak má!!! :) Tohle je fotka uhelného dolu, který je od nás vzdušnou čarou slabý kilák z výšky 1700m...

Děláme cestu...

Trochu se bojím, že po mém odborném zásahu, asi jen tak nepoletí... :) PS: To už by byl třetí :(

Takový vietnamský tanečnice z Lúčnice... :)

Včera v podvečer, když jsme se vrátili domů z Hanoe, byla nad námi duha (ještě nikdy jsem jí tady u nás doma neviděl). Navíc doprovázená takovým tím, až nepřirozeným, žlutým světlem. Tenhle jev se děje párkrát za rok, a pokaždé znamená to samé - hodně silný vítr a brutální déšť. Ani včera tomu nebylo jinak... 

4,5 měsíce, 7,30 kg , 64 cm. :)

Ráno na pláži...:)

Jollibee
Právě jsme ve Vincom plaza na výletě...:) Zítra s Dannym do Hanoe na očkování.

Nikdy bych nevěřil, kde všude dokáže projet loďka...

Večerní modlidba...

A asi nějak takhle si Danny lebedí v houpacím koši...

Když jsme se vraceli z posledního tripu zpátky do Hanoe, viděli jsme tohoto pána, který vyráběl houpací koše. Zakoupil jsem jeden kousek pro našeho čtyřměsíčního syna - viz. předcházející foto.

Úplnou náhodou jsem narazil na tuhle fotku z února 2017, kdy jsme byli mj. na vietnamsko-čínské hranici. V prosinci loňského roku jsme pro velký úspěch zopakovali Vietnam s dvěma doktory podruhé, a s Milanem (na fotce vlevo) asi po osmé, nebo dokonce už podeváté... :)

Pokud si dobře vybavuji, tedy vyjma Hanoje, jsem asi nikdy neviděl ženskou s cigárem. Ve středním Vietnamu kolem Hoi An a dále na jih, je to už trochu jiná liga... :)

Z dnešní dopolední návštěvy úřadu ohledně vyřizování dokladů pro našeho syna...

Omlouvám se všem vegetariánům a ostatním, ale tady to tak zkrátka chodí... Dneska jsem musel na oslovu narozenin, a k obědu bylo právě tohle menu.
PS: Já jinak psa vůbec nemusím...vůbec mě totiž nechutná.

Tak a je po oslavách nového roku. Všichni odjeli a celé to několikadenní "šílenství" by se dalo velice krátce shrnout do jednoho slova - náročný! Absolvovat během jednoho dne dvanáct návštěv a tři velká společná jídla chce "velkou odvahu" a hlavně fungující játra... :)

 
 
Powered by Phoca Gallery