Aktuality - VietnamTravel

20.6.2024

Tři týdny utekly jako voda a včera rodiče odletěli zpátky domů. Za tu dobu jsme navštívili pár zajímavých míst, rodinu a hlavně jsme byli u moře. Děti si babi s dědou užili do sytosti a snad za rok naviděnou. :)

24.5.2024

Po měsíci práce si od zítřka nachvíli odpočinu. Přijedou rodiče z ČR. :) 

12.4.2024

Před dvěma dny jsem se vrátil domů. Posekal zahradu, zašel s rodinou na svatbu a od dnešního rána připravuji auto. Odpoledne vyzvedám klienty a pojedeme sever a následně střední Vietnam. Tam na mě již budou dva dny čekat nový klienti... Trasu pojedeme podobně, jenom v obráceném gardu. Skončíme v Hanoi, kde ještě tentýž den vyzvedávám novou skupinu, se kterou pojedu sever. Domů, pokud všechno půjde pdle plánu, se dostanu nejdříve 23.5.2024. 

Do té doby mě můžete sledovat na FB, INSTAGRAMU, Tic Toc, nebo na You Tube.

Prosím o shovívavost a trpělivost s mojí rychlostí odpovědí na Vaše dotazy. 

 

79

 

15.3.2024

Jeden den doma a od zítra až do 8.4. s klienty.  Z tohoto důvodu prosím o Vaší trpělivost s odpověďmi na Vaše dotazy. 

 

28.2.2024

Dneska musím vyzvednout v Hanoji auto z opravny a zítra v 7 hod. ráno vyzvedávám klienty. Naplánovaný máme sever, ale teploty v posledních dnech spadly z 29C na 12C, a v horách ještě o polovinu méně... :( Kam tedy nakonec pojedeme je otázkou? :)

 

27.2.2024

Od poslední aktualizace uplynuly skoro dva měsíce. Nějak nic nestíhám. Mám již za sebou první dvě skupiny klientů, oslavy nového roku - TET, prázdniny dětí atd. Na cestách se bohužel webové stránky spravovat nedají. Proto je dobré sledovat moje sociální sítě (Facebook, Instagram, Tik Tok), které pravidelně zásobuji fotky, videi a pár řádky přímo z terénu... :)

 

1021

S rodinou na trzích před oslavami nového roku. 

 

Půlnoc nový rok - Tet 2024 

 

Taky jsem chytil prvního letošního hada... :) 

 

77

A také přijeli první klienti (Belgie) do našeho bungalovu. 

 

 Ještě před koncem lunárního roku jsem byl také navštívit rodinu mého přítele na jezeře Babe. 

 

1.1.2024

Od 28.12.2023 jsem již více jak tisíc kilometrů od rodiny a pracuji. Pevně věřím, že se v letošním roce 2024 alespoň s některými z Vás u nás osobně potkám... :) 

 

DO NOVÉHO ROKU DRAKA - 2024 PŘEJEME PŘEDEVŠÍM ZDRAVÍ A VŠECHNO DOBRÉ...

Jirka, Huong, LiLi a Danny.

 

76